Exclusive TV Ексклузивни вести Интервју Концерти Настани/Промоции

Охрид жежок Саша Ковачевиќ уште повеќе: Очекувајте ноќ за паметење! (Видео Интервју)

42833

Охрид жежок, а Саша Ковачевиќ уште повеќе на само ден од концертот на Билјанини извори. Имавме убаво изнанадување за неговите фанови во интервјуто што следи кое ни го овозможи нашиот генерален спонзор „Неуромедика“ Ние уживавме уживајте и вие и се гледам на концерт во сабота!