Галерија Настани/Промоции Забава Ноќен живот

Вечерва СКАНДАЛ во Битола (ГАЛЕРИЈА)

7183

Вечерва спектакуларно отварање на најурбаното место во Битола - Скандал.

Перфектното решение за излез од секојдневието. Добредојдени сте на местото каде доброто расположение собира пријатели на фанки музика, исклучителна храна и неверојатни коктели. Не сакаме да се чувствувате како дома, но да создадете прекрасни спомени далеку од дома.

Чувствувајте се добредојдени да пробате од сè што ви нуди нашиот драма индустријал дизајн ресторан. 

Петок 04.11 |KALABALAK| live

Сабота 05.11 |KRUZEN TEK| live

Резервации |075453917|

Скандалозно е да не пробаш!

Видео