Забава Ноќен живот Галерија Настани/Промоции

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ: Милица Тодоровиќ и DJ Здравко на AFTERWORK во DejaVu!!!

1976

Гламурозната балканска дива МИЛИЦА ТОДОРОВИЌ настапува на најдобриот AFTERWORK PARTY во градот, а тоа секако се случува на најурбаното место DejaVu Capitol Mall

Овој петок (11.11.2016), со почеток во 17:00 часот.

Забавата ја започнува како и секогаш најдобриот DJ Здравко, а лудата забава продолжува со Милица.

Резервации на тел: 076-304-009, 078-242-536.

Крстарењето продолжува...