Exclusive TV Видеа Девојка на неделата Галерија Ексклузивни вести Убавина Мода

Македонката која ја бараат да биде ангел на Victoria's Secret - Ина Андевска (ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО)

33341

Поглед кој кажува се и остава неверојатен впечаток. Мила, а грациозна или поедноставно вистинска убавица која рамо до рамо може да се носи со Ангелите на Викторија Сикрет - ви ја претставуваме Ина Андевска.

Природната убавина и е само платно на кое преку редовни тренинзи во фитнес центарот Synergy fitness and spa ги додава боите убавина и затегнатост на своето платно. Не остава рамнодушен никој со своето убаво градено и обликувано тело, а со холивудската насмевка го заслепува секое храбро момче кое се осмелува да ја погледне. Без дилема, Ина слободно може да зачекори во светската модна шема. Ина покрај убавината е посветена и на својот стил. Секогаш сака да биде во тренди облека и да се разликува од другите девојки. Таа секогаш кога вежба носи парчиња од Polleo Sport, бидејќи само таму може да најде нешто што навистина и се допаѓа и одлично и прилега.

Ова е Exclusivity Project 2. - проект на Exclusive.mk во кој се промовира убавината, здравиот живот, модата и животниот стил на успешни Македонски граѓани. Во проектот ќе учествуваат многу девојки и момци од цела Македонија со што ќе се промовираат лица, места, објекти и настани. Во план е да се опфатат околу 50 фотосесии и видеа со кој на професионален начин ќе се прикажуваат нашите учесници. Проектот Exclusivity Project го спроведува маркетинг агенцијата Exclusivity во соработка со Редакцијата и Продукцијата на Exclusive.mk, фотографите PS Photography, Badstef и David Black, нашите покровители и соработници Synergy Fitness and Spa, Polleo Sport и Neuromedica. Наскоро следуваат уште многу епизоди. 

Пријавете се и вие во проектот на: info@exclusive.mk
Погледнете ја Галеријата со Ина и ВИДЕОТО behind the scenes!!!

Directed by: Никола Митревски
Photography: Badstef и PS Photography 
Video: Димитар Бабалков - Exclusive.mk
Postproduciton: Димитар Бабалков - Exclusive.mk
Makeup: Studio Artistico

Новинари: Ема Стојова и Марјана Аспровска - Exclusive.mk

Организација: Маркетинг Агенција - Exclusivity и Редакција - Exclusive.mk
Exclusivity Project
12.2016