Забава Шоу Бизнис Култура Мода Музика

За овој фустан на Цеца денес зборува цел Балкан! (фото)

9185

Цеца ја воодушеви својата публика во Цирих кога на сцената се појави во ултра провокативен фустан. Фолкерката се појави во кратко фустанче со светкави детали на него, но и длабоко деколте. Овој стајлинг освен што ја истакна фигурата на Цеца, во прв план ги стави и нејзините гради.