Забава Мода

Фустан за кој сите зборуваат: Цеца како девојче! (ФОТО)

8775

Фустанот во кој настапи фолк дивата Цеца предизвика воодушевување.

Таа на настап во Цирих носеше многу убав фустан со кој многумина остави без здив.

Фустан како од бајките со големо деколте кој ги издолжи нејзините нозе.

Таа со младешка комбинација предизвика лавина од позитивни коментари.