Забава Мода

Јелена Розга во фустан со кој личи на новогодишно пакетче! (ФОТО)

7747

Сплитската пејачка неодамна на еден настап се појави во поразлично издание од досегашното.

Таа носеше фустан повпечатлив и од новогодишна елка.

Тоа што сите ги изненади е нејзиниот избр.

Многумина искоментираа дека претерала.

 

Hvala vam na prekrasnoj večeri! ❤️ #kasina #belgrade #concert #music #xmastime #modernazena #jelenarozga

A photo posted by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on Dec 22, 2016 at 8:21am PST