Забава Видеа Мода Здравје Убавина

Бели, жешки и провокативни: Ангелите на Викторија Сикрет со божиќна честитка (видео)

1130

Адриана Лима, Алесандра Амброзио, Лили Олдриџ, Џасмин Тукс, Жозефин Скривер и Елза Хоск се ангелите кои не водат во божиќната реклама на „Викторија Сикрет“. Згодните модели заведуваат пред камерата додека во позадина се слуша празничната песна „Santa Baby“.