Забава Шоу Бизнис Видеа Мода Култура

Сите во шок: Преубавиот модел ги крена нозете во вис среде емисија (ВИДЕО)

18057

Моделот Гисел Гомез Ролан од Чиле која важи за секс симбол во својата земја неодамна во едно гостување во телевизиско шоу ја изненади целата нација со покажување на своите актерски способности.

Имено таа го прифати предизвикот да ја одглуми најпаузираната сцена во филмската историја, прекрстувањето на нозете на Шерон Стоун во филмот Основен инстинкт, сепак нацијата остана со подотворени усти од нејзиниот перформанс.

Моделот инаку има близу еден милион следбеници на инстаграм и важи за една од најатрактивните девојки во родниот крај.