Забава Видеа Спорт Фудбал

Жешко: Ибрахимовиќ се соблече гол и легна во снегот (урнебесно видео)

1090

Златан Ибрахимовиќ е еден од најконтроверзните фудбалери на денешницата, а тоа уште еднаш го докажа со најновата своја лудорија.

Имено, Швеѓанецот облечен само во долна облека, излезе на снегот и направи неколку стомачни, а потоа со тоа се пофали на социјалните мрежи…. и стана хит нормално!