Забава Шоу Бизнис Мода Култура Галерија Фото

Кого си го посака Адриана Лима за Божиќ ?! (Фото)

4118

Според медиумите, сексапилната Адриана Лима, никако да ја пронајде вистинската љубов која ќе трае долго.  Меѓутоа можеби и медиумите не знаат доволно за нејзиниот приватен живот.

Очигледно Лима сепак успеала да сочува нешто за себеси. Ноќта на Бадник, манекенката споделила жешка фотографија од себеси на својот Инстаграм профил, под која пишувало „Се што сакм за Божиќ, си ТИ! “

Очигледно сепак постои некој во нејзиниот живот, кој успеал да го освои нејзиното срце.