Забава Шоу Бизнис Култура Музика

Џенифер Лопез во новата влегува со нов дечко (Фото)

1939

Дека меѓу 47-годишната дива Џенифер Лопез и 30-годишниот Дрејк се случува нешто повеќе од само деловна соработка се зборува со недели, но сеги нивната љубовна врска и официјално е потврдена со објавена заедничка фотографија на Инстаграм, на која изгледаат среќни и вљубени.

Фотографијата на која пајачката лежи во прегратките на Дрејк со затворени очи, ја објави самата Џенифер.

Со тоа двојката потврди дека божиќните празнични денови ги поминуваат заедно, што не е мала работа.

Латино дивата фотографијата ја објави откако Ријана, поранешната девојка на Дрејк, престана да ги следи на социјалните мрежи.

Фотографијата на „новопечените гулапчиња“ за кусо време заработи речиси 500.000 лајкови.