Забава Шоу Бизнис Култура Музика Галерија Фото

Освежена и секси: Дара Бубамара со нова жешка фотографија (фото)

5586

Дара Бубамара дефинитивно успешно се опоравила од операцијата на слепо црево. Наспиена, одморена и добро нахранете повторно ужива со семејството. А како сето тоа најдобро може да го докаже на своите фанови, секако преку фотографија.

Дара на Инстаграм објави разголена фотографија, а машката популација полуде по истата.