Галерија Фото Вести Ексклузивни вести Здравје Убавина

ЌЕ ВЕ МАГЕПСААТ: Празнични фотографии од најубавото девојче во светот (ГАЛЕРИЈА)

15356

Анастасија Књазева, која пред извесно време беше прогласена за „најубаво девојче во светот“, уште еднаш ги магепса своите фанови на Инстаграм, но сега со своето празнично издание.

Девојчето, како и вообичаено, изгледа како кукличка. А пак, оние кои работеле со неа велат дека пред објективот таа се однесува како вистинска професионалка и дека сето тоа и е природно.

Малата убавица со сини очи и слатки шишки, на Инстаграм има 350.000 следбеници, но нејзиниот профил сепак го уредува нејзината мајка Ана.

Иако има само пет години, познавачите и предвидуваат блескава кариера на фото-модел.