Забава Видеа Шоу Бизнис Култура Музика

Мараја Кери пијана едвај стоеше и не можеше да пее во Њујорк (видео)

11805

Мараја Кери ја почна новата година со катастрофален настап на дочекот на Новата Годин на Тајм Сквер во Њујорк. Видно пијана едвај стоеше и неможеше да пее.

Како изгледаше нејзниот настап погледнете во видеото: