Вести Ексклузивни вести Забава Шоу Бизнис Галерија Фото

Поранешниот сопруг на Елена Ристевска се ожени повторно! Погледнете колку е заљубен среќниот пар! (ФОТО)

25016

На Фејсбук профилот на Бојан можат да се забележат фотографии од свадбата, а судејќи по нив тој и новата сопруга веќе го чекаат првото дете.

Негова избраничка е Лина од Скопје која е родена на 8.10.1989 година. Тие некое време се во врска, а својата љубов решија да ја оковечат со венчавка.

Во фото-галеријата можете да погледнете фотографии од среќниот пар.