Забава Шоу Бизнис Галерија Фото

Ќе ви се слоши! Испади од “Златниот глобус“ (ГАЛЕРИЈА)

16958

Не само што можат да не изненадат со нивните фустани, познатите личности знаат да не шокираат и со други работи.
 
Оваа година за доделувањето на „Златниот глобус“ немаше тепачки или други инциденти, меѓутоа затоа имаше некои други работи кои го привлекоа вниманието.
 
Имаше бакнежи, многу жени, но и неиздепилирани влакна!
 
Човекот со брдо жени, цел харем донел со себе. Шегата настрана ги понел жените, ќерките и може некоја соседка.

Сара Полсон и Аманда Пит навистина се опуштија на црвениот тепих, па си разменија бакнежи, а папараците едвај чекаа такво нешто.

Лола Кирк сакаше да порача нешто. И тоа со своите влакнсти пазуви. Претпоставуваме пораката е до жените да останат природни, но сепак  тоа е одвратно.