Забава Шоу Бизнис Видеа

ОВА СЕ ГЛЕДА САМО ЕДНАШ: Марија Шерифовиќ на сцена во здолниште! (ВИДЕО)

9691

Нејзин заштитен знак е опуштениот стил на облекување.

Марија Шерифовиќ е верна на панталоните, широките блузи, кошули...  Еднаш имавте прилика да ја видите и во тоалета. 

Овој настап и донесе победа на Евросонг, а ние ве потсетуваме како изгледа таа во здолниште: