Технологија Наука, новости Забава Видеа

Шокантно видео на кое се гледа како борбен авион брка НЛО! (ВИДЕО)

3763

Неверојатно видео на НЛО кое го брка руски авион се појави на Фејсбук, но уште нема официјално потврдување за што точно се работи.

На крајот од видеото се гледа како пилотот усева да го сними леталото во воздух.

 

Видео