Забава Шоу Бизнис Галерија Фото

Целиот Балкан е под снежна покривка, а Саша Ковачевиќ ужива на море! (ФОТО)

9237

Саша Ковачевиќ миленикот на женската популација обожава тропски дестинации.

Тој своите спотови ги снима на различни и преубави места.

Додека целиот Балкан е под снежна покривка, Саша ужива на некое топло место.

Тој на Инстаграм снеп стави две фотографии кои ќе ве стоплат.