Забава Видеа Хумор

Милена во кавга со гледач: Вие утрово сте нервозни? (урнебесно видео)

26671

Секое утро на цела македонска јавност посакува добро утро и го прави денот пубав, Милена Антовска од утринската програма на Канал 5. Но ова утро изгледа Милена не можеше да издржи па со истиот тон како и гледачот комуницираше со него. Кој е во право, а кој не проценете сами. Ние ви гарантираме дека видеото во овие ладни зимски денови ќе ве стопли од смеење. Погледнете:

 

Видео