Забава Шоу Бизнис Галерија Фото

Водителката никогаш не била волку секси! Ана Михајловски ги покажа својте долги нозе! (ФОТО)

8800

Водителката на емисијата “Јас имам талент“ Ана Михајловски сними серијал од секси фотографии и многумина останаа без текст.

Нејзините фанови истакнуваат дека никогаш не била посекси!