ГОЛЕМИ И МАЛИ: Возрасен и непрепознатлив студентот Стево од хит серијата (фото)

„Големи и мали“ синоним за едно убаво време кога најголема болка беше изгребаница на колена, а најголема болка пропуштена епизода од оваа серија за деца и млади. Повозрасните сигурно ги памтат: Важната, тетка Донка, Диме такси, Буба, Конде, Касапот, Судијата и секако станарот на тетка Донка - студентот Стево. Од времето на премиерното прикажување на оваа серија до денес се поминати повеќе од деценија ипол. Стево или Мартин Трпчевски нема кој не го памети. Но денешниот негов изглед ќе ви изненади. Погледнете внимателно, да тој е.

 

Избегнувајте ги: Ова се најлошите и највалканите места за секс

Плажа

Водењето љубов на песок во реалноста не е ни најмалку исто како она на филомовите. Освен тоа, ризикувате да добиете дијареа, осип, инфекции, а сето тоа благодарение на изметот од птиците и отпадот кој луѓето го оставиле на плажа, а песокот го прекрил.

Паркови и игралишта

Пред да дојдете на ова место имало многу деца кои си играле. За време на нивното играње тие се чепкале и во нос и по целото тело кое е можно да има рани, а потоа се фатиле за играчките и клупите. Во парковите, според истражувања,  се пронајдени голем број на вируси кои успешно живеат со децении и предизвикуваат различни вируси и слично. Ако сето тоа не ви е проблем, бидете храбри и водете љубов на отворено и тоа токму тука.

Гардеробите на теретаните

Можеби имате бујна имагинација и фантазија, па сцените од порно филмовите сакате да ги пробате и на своја кожа, но овие места се идеални за бактерии поради тоа што се топли и влажни. Но ако сепак имате голема желба, прегледајте преку прсти на ова.

Популарно

Твитови