Оваа сабота 27 Август Владо Јаневски во Central Park!

И овој викенд богата програма во Central Park Summer Club. Оваа сабота ќе се дружиме со чаирскиот романтичар Владо Јаневски! Уште едно поинакво доживување во негов стил со познатите хитови, Скопје ќе добие журка и вечер за паметење! 

''Ова е наше Скопје'' и ''Не зори Зоро'' додека Чаирскиот Романтичар не ги испее сите негови хитови. 
*27 Август (сабота)
Сите во еден глас ќе пееме ''Е ама јас те сакам тебе''  „Црно Тиквешко“ „Не заборавај да се сетиш на мене“ а вие не заборавајте да купете влезници на време. 
Во Претпродажба кај нашите партнери : 
▶Soul Kitchen Bar (на кеј) 
▶Bela Vista Lounge Bar (на кеј) 
▶Revija Coffe&Lounge (Т.Ц Лептокарија). 
Цена 200денари. 
Информации и Резервации : 078616738

Драгана Мирковиќ го прослави 50-от роденден (Фото)

Драгана Мирковиќ во Виена го прослави својот 50-ти роденден. 

„Оваа журка ќе ја паметам цел живот“, вели таа.

„Најпрво од самото будење од моите деца во дневната соба добив подарок. Марко седеша покрај клавирот, а Мануела ја зема гитарата и ми ја отсвиреа „Нешто убаво“, што ме расплака.“, додава Драгана.

Најновиот персонализиран мерцедес го добила од сопругот Тони, а била и воодушевена од букетот од 50 црвени рози кои ги добила од Здравко Чола.

Мелита: Ако си силна жена, не ти требаат ветувања од никого (Фото)

Македонската водителка последниве години е многу актуелна на социјланите мрежи.

Таа е една од јавните личности која често споделува фотографии од нејзиниот приватен живот. Нејзиниот интересен стајлинг ја прави привлечна за јавноста.

На нејзините постови на социјалната мрежа Инстаграм, фотографиите се најчесто со интересни описи. Погледнете и сами:

Најчитани

Твитови