Девојка открива искуство од првиот секс: Изгубив невиност со него, истата вечер ме откачи!

Некој ќе каже дека првиот секс е ужасно болен, а некој дека е неверојатно искуство.

Моето прво сексуално искуство ми остави сериозни трауми...

Прв пат имав секс со момче со кое бев 1 месец во врска, тој не знаеше дека јас сум сеуште девица.

Кога дојде до тој момент исплашено го погледнав и му кажав дека тоа прв пат ми се случува, тој се насмевна, не ми поверува.
Бев преплашена, а тој уживаше во самиот чин...

Се се случуваше полека, тој не можеше да поверува дека му ја кажувам вистината.

Можеби и немаше да биде така лошо искуство да не ми кажеше дека ако знаел претходно дека сум девица немал воопшто да започне врска со мене.

Ми рече дека тој не е спремен ништо да ми даде, дека сакал само забава и дека најдобро за нас двајцата е да се разделиме уште истата вечер.

Неговата цел била да најдам некој што ќе ме заслужува... Клише муабет...

Живеев со страв и помислата зошто тоа го направив, на моменти се проколнував, но сепак сфатив дека така требало да биде.

Допис од читателка: К.М.

Превземање на оваа содржина, во целост или делови, не е дозволено освен со писмена дозвола од Еxclusive.mk во спротивно секое неовластено копирање ќе се фактурира согласно ценовникот на нашата редакција.

Во сообраќајна несреќа загина поранешна 24 годишна учесничка oд шоуто „Фарма!“

Утрово околу пет часот на местото Тополје кај Иваниќ Град во сообраќајна несреќа загина  поранешната учесничка во реалното шоу „Фарма“.

Станува збор за 24 годишната Едита Птичар која учествуваше на „Фарма“, а информацијата ја потврди и телевизијата каде се емитуваше шоуто.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edita Ptičar (@pticarica_e) on

Во сообраќајната несреќа автомобилот излетал од патот околу пет часот наутро.

Автомобилот наводно го возела Едита, која загинала на лице место, а заедно со неа било и 26 годишно момче, сопственик на автомобилот. Тој завршил во болница со тешки повреди.

24 годишната Едита помина 11 недели на „Фарма“ и изјавуваше дека за неа тоа било одлично искуство.

На нејзиниот профил на Инстгарам стојат и објави од пред 21 час кога ги објавила чизмичките кои мајката и ги подарила за празниците.

Нова љубовната романса: Милена Чераниќ во врска со овој познат рапер!

Последните неколку месеци Милена Чераниќ го крие својот приватен живот, а сега одлучи да открие дека се во врска со познат рапер.

Љубовниот живот на Милена Чераниќ често беше тема во медиумите, посебно кога беше во врска со нејзиниот колега Немања Стевановиќ, а потоа започна романса со оженетиот кошаркар Владимир Дашиќ.

По бурата околу Владимир, Милена  одредено време не се појавуваше во јавност и не зборуваше за својот приватен живот.

Меѓутоа, сега ја обелодени романсата со својот нов партнер, односно Вук Моб, а на „Инстаграм“ се појави видео на кое парот се бакнува и разменува нежности.

Тест: Колку брзо Ви работи кликерот!?

Една жаба е заглавена на дното од бунар длабок 30 метри. Обидувајќи се да излезе, таа секој ден скока по три метри, но секоја ноќ се лизга надолу по два метри.

Првиот ден таа има 30 метри за поминување, вториот 29 метри, итн. За колку дена жабата ќе излезе од бунарот?

Првичната мисла можеби не е точна…

Најчитани

Твитови