НЕЗАБОРАВЕН AFTERWORK со најдобриот Диџеј Здравко и АМАДЕУС БЕНД во Dejavu!

За сите љубители на добрата забава овој петок специјално само за вас Амадеус Бенд!

ДАМИ И ГОСПОДА не ја пропуштајте лудата забава овој петок. Атмосферата како и секогаш ја загрева најдобриот Диџеј Здравко.

Најдобриот AFTERWORK во Dejavu Capitol Mall почнува во 17 часот.

Резервации на тел: 076-304-009, 078-242-536.

Крстарењето продолжува...

Драгана Мирковиќ го прослави 50-от роденден (Фото)

Драгана Мирковиќ во Виена го прослави својот 50-ти роденден. 

„Оваа журка ќе ја паметам цел живот“, вели таа.

„Најпрво од самото будење од моите деца во дневната соба добив подарок. Марко седеша покрај клавирот, а Мануела ја зема гитарата и ми ја отсвиреа „Нешто убаво“, што ме расплака.“, додава Драгана.

Најновиот персонализиран мерцедес го добила од сопругот Тони, а била и воодушевена од букетот од 50 црвени рози кои ги добила од Здравко Чола.

Мелита: Ако си силна жена, не ти требаат ветувања од никого (Фото)

Македонската водителка последниве години е многу актуелна на социјланите мрежи.

Таа е една од јавните личности која често споделува фотографии од нејзиниот приватен живот. Нејзиниот интересен стајлинг ја прави привлечна за јавноста.

На нејзините постови на социјалната мрежа Инстаграм, фотографиите се најчесто со интересни описи. Погледнете и сами:

Најчитани

Твитови