Интервју со Либеро бенд: Новиот спот на плажа со разголени тела и врели моменти (видео)

Некогаш само школски другари, денес вистински пријатели на професионално и приватно поле. Тоа се дечките од Либеро бенд. Својата кариера ја започнуваат многу одамна. Почетокот ни најмалку лесен и едноставен, а успехот резултат на многу непреспиени ноќи, енергија и голема посветеност. Наскоро се очекува нивен жежок спот, а што се однесува за тоа дали, како и што би биле ангажирани околу настап за политичка партија, што прават приватно и многу повеќе дознајте од самото интервју.

Новинар: Ема Стојова

Снимател и монтажа: Димитар Бабалков

Продукција: Еxclusive.mk

 

 

Снимила секс со своето куче! Судијата збеснал кога го гледал видеото!

Џена Луис Дрискол (27) почнала да плаче кога е обвинета за низа тужби, вклучително и трговија со дрога. Полицијата пронашла три секс снимки во нејзиниот телефон, додека ја проверувале поради трговија со канабис. На тие снимки било прикажано како Џена има сексуални односи со куче.

Судијата констатирал дека снимките се одвратни и дека се против сите природни закони. Тужителството навело како младата девојка со снимката се обидела да го изреволтира својот партнер. Нејзиниот адвокат истакнал дека неговиот клиент имал големо дисфнкционално детство како и врска која траела 6 години. Девојката сега се соочува и со осуда од јавноста и веќе не оди на своите предавања. Џена се изјаснила како крива за односи со куче, трговија со дрога, напад на жена и тепање на дете.

Луд или глуп: Седна гол на асфалт, а другар му го влече (урнебесно видео)

Во светот постојат секакви луѓе, од големи интелектуалци до типови кои сакаат да добијат популарност по секоја цена. Овие момци се вистински доказ за втората категорија. Се соблече по танга, седна на асфалт, а другар му го влече. Ова е само најавниот дел од оваа луда компилација на забавни видеа. Погледнете!

Популарно

Твитови