Македонката која ја бараат да биде ангел на Victoria's Secret - Ина Андевска (ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО)

Поглед кој кажува се и остава неверојатен впечаток. Мила, а грациозна или поедноставно вистинска убавица која рамо до рамо може да се носи со Ангелите на Викторија Сикрет - ви ја претставуваме Ина Андевска.

Природната убавина и е само платно на кое преку редовни тренинзи во фитнес центарот Synergy fitness and spa ги додава боите убавина и затегнатост на своето платно. Не остава рамнодушен никој со своето убаво градено и обликувано тело, а со холивудската насмевка го заслепува секое храбро момче кое се осмелува да ја погледне. Без дилема, Ина слободно може да зачекори во светската модна шема. Ина покрај убавината е посветена и на својот стил. Секогаш сака да биде во тренди облека и да се разликува од другите девојки. Таа секогаш кога вежба носи парчиња од Polleo Sport, бидејќи само таму може да најде нешто што навистина и се допаѓа и одлично и прилега.

Ова е Exclusivity Project 2. - проект на Exclusive.mk во кој се промовира убавината, здравиот живот, модата и животниот стил на успешни Македонски граѓани. Во проектот ќе учествуваат многу девојки и момци од цела Македонија со што ќе се промовираат лица, места, објекти и настани. Во план е да се опфатат околу 50 фотосесии и видеа со кој на професионален начин ќе се прикажуваат нашите учесници. Проектот Exclusivity Project го спроведува маркетинг агенцијата Exclusivity во соработка со Редакцијата и Продукцијата на Exclusive.mk, фотографите PS Photography, Badstef и David Black, нашите покровители и соработници Synergy Fitness and Spa, Polleo Sport и Neuromedica. Наскоро следуваат уште многу епизоди. 

Пријавете се и вие во проектот на: info@exclusive.mk
Погледнете ја Галеријата со Ина и ВИДЕОТО behind the scenes!!!

Directed by: Никола Митревски
Photography: Badstef и PS Photography 
Video: Димитар Бабалков - Exclusive.mk
Postproduciton: Димитар Бабалков - Exclusive.mk
Makeup: Studio Artistico

Новинари: Ема Стојова и Марјана Аспровска - Exclusive.mk

Организација: Маркетинг Агенција - Exclusivity и Редакција - Exclusive.mk
Exclusivity Project
12.2016

Конечно решена мистеријата: Eве како биле изградени пирамидите во Египет

Историчарите и архиолозите со векови се обидувале да најдат одговор на прашањето како друштвото од бронзено време, кое не било технолошки развиено, успеало да помери огромни блокови од варовник и гранит од кои с е изгредени пирамидите.

Работниците ги ставале блоковите на дрвени бродови кои меѓусебно биле поврзани, а потоа блоковите пловиле по каналите до внатрешноста на пристаништето кое не било многу одалечено од пирамидите. 

Архиолозите не можеле да се согласат за тоа како бил пренесуван градежниот матријал

Вооружена драма во Скопје

 На 23.09.2017 година околу 21,00 часот во Скопје на ул.„Тале Христов“, во спортска обложувалница „Спорт Лајф“ од страна на две засега непознати маскирани лица со закана со пиштол, извршено е разбојништво над вработената при што се одземени околу 30.000 денари. Секторот за внатрешни работи Скопје превзема мерки за пронаоѓање на сторителите.

ШОК ЗА КАНДИДАТИТЕ: Саша Поповиќ воведува ново правило во Ѕвездите на Гранд

Новата сезона на Ѕвездите на Гранд се сиима, а емитувањето на првата емисија ќе започне на 30 септември.Оваа година покрај сценографијата и промена на правила, воведена е уште една нова промена.

Воведен е пулсометар, кој ќе го мери пулсто на кандидатите, и веднаш врз основа на тоа ќе знаеме колку кандидатите имаат трема, кој колку се уплашил, изјави Саша Поповиќ

Најчитани

Твитови