Сите во шок: Преубавиот модел ги крена нозете во вис среде емисија (ВИДЕО)

Моделот Гисел Гомез Ролан од Чиле која важи за секс симбол во својата земја неодамна во едно гостување во телевизиско шоу ја изненади целата нација со покажување на своите актерски способности.

Имено таа го прифати предизвикот да ја одглуми најпаузираната сцена во филмската историја, прекрстувањето на нозете на Шерон Стоун во филмот Основен инстинкт, сепак нацијата остана со подотворени усти од нејзиниот перформанс.

Моделот инаку има близу еден милион следбеници на инстаграм и важи за една од најатрактивните девојки во родниот крај.

Драгана Мирковиќ го прослави 50-от роденден (Фото)

Драгана Мирковиќ во Виена го прослави својот 50-ти роденден. 

„Оваа журка ќе ја паметам цел живот“, вели таа.

„Најпрво од самото будење од моите деца во дневната соба добив подарок. Марко седеша покрај клавирот, а Мануела ја зема гитарата и ми ја отсвиреа „Нешто убаво“, што ме расплака.“, додава Драгана.

Најновиот персонализиран мерцедес го добила од сопругот Тони, а била и воодушевена од букетот од 50 црвени рози кои ги добила од Здравко Чола.

Мелита: Ако си силна жена, не ти требаат ветувања од никого (Фото)

Македонската водителка последниве години е многу актуелна на социјланите мрежи.

Таа е една од јавните личности која често споделува фотографии од нејзиниот приватен живот. Нејзиниот интересен стајлинг ја прави привлечна за јавноста.

На нејзините постови на социјалната мрежа Инстаграм, фотографиите се најчесто со интересни описи. Погледнете и сами:

Најчитани

Твитови