Сопругот на Зорица и призна: Имав секс за една ноќ со друга!

Во новогодишната емисија на една од српските телевизии на познатите им се постави прашањето:

„Дали некогаш сте имале секс за една ноќ“? На тоа прашање одговори и сопругот на Зорица Брунцлик, Кемиша.

Тој јавно призна дека имал ваков вид на секс, а Зорица веднаш изреагира.

„Дали си сериозен? Кога тоа се случило, не зезај“, праша пејачката додека нејзиниот маж се смешкаше.

„Па кога бев во војска за една Нова Година“, рече тој.

„Аааа, ако е за така знам за Фатима, ништо ново не е тоа“, низ блага насмевка одговори Зорица.

Драгана Мирковиќ го прослави 50-от роденден (Фото)

Драгана Мирковиќ во Виена го прослави својот 50-ти роденден. 

„Оваа журка ќе ја паметам цел живот“, вели таа.

„Најпрво од самото будење од моите деца во дневната соба добив подарок. Марко седеша покрај клавирот, а Мануела ја зема гитарата и ми ја отсвиреа „Нешто убаво“, што ме расплака.“, додава Драгана.

Најновиот персонализиран мерцедес го добила од сопругот Тони, а била и воодушевена од букетот од 50 црвени рози кои ги добила од Здравко Чола.

Мелита: Ако си силна жена, не ти требаат ветувања од никого (Фото)

Македонската водителка последниве години е многу актуелна на социјланите мрежи.

Таа е една од јавните личности која често споделува фотографии од нејзиниот приватен живот. Нејзиниот интересен стајлинг ја прави привлечна за јавноста.

На нејзините постови на социјалната мрежа Инстаграм, фотографиите се најчесто со интересни описи. Погледнете и сами:

Најчитани

Твитови