Ќе ви се слоши! Испади од “Златниот глобус“ (ГАЛЕРИЈА)

Не само што можат да не изненадат со нивните фустани, познатите личности знаат да не шокираат и со други работи.
 
Оваа година за доделувањето на „Златниот глобус“ немаше тепачки или други инциденти, меѓутоа затоа имаше некои други работи кои го привлекоа вниманието.
 
Имаше бакнежи, многу жени, но и неиздепилирани влакна!
 
Човекот со брдо жени, цел харем донел со себе. Шегата настрана ги понел жените, ќерките и може некоја соседка.

Сара Полсон и Аманда Пит навистина се опуштија на црвениот тепих, па си разменија бакнежи, а папараците едвај чекаа такво нешто.

Лола Кирк сакаше да порача нешто. И тоа со своите влакнсти пазуви. Претпоставуваме пораката е до жените да останат природни, но сепак  тоа е одвратно.

Драгана Мирковиќ го прослави 50-от роденден (Фото)

Драгана Мирковиќ во Виена го прослави својот 50-ти роденден. 

„Оваа журка ќе ја паметам цел живот“, вели таа.

„Најпрво од самото будење од моите деца во дневната соба добив подарок. Марко седеша покрај клавирот, а Мануела ја зема гитарата и ми ја отсвиреа „Нешто убаво“, што ме расплака.“, додава Драгана.

Најновиот персонализиран мерцедес го добила од сопругот Тони, а била и воодушевена од букетот од 50 црвени рози кои ги добила од Здравко Чола.

Мелита: Ако си силна жена, не ти требаат ветувања од никого (Фото)

Македонската водителка последниве години е многу актуелна на социјланите мрежи.

Таа е една од јавните личности која често споделува фотографии од нејзиниот приватен живот. Нејзиниот интересен стајлинг ја прави привлечна за јавноста.

На нејзините постови на социјалната мрежа Инстаграм, фотографиите се најчесто со интересни описи. Погледнете и сами:

Најчитани

Твитови