ИНТЕРВЈУ со Вања Мијатовиќ: Македонската публика ме обожава, вие сте многу весел народ! (ВИДЕО + ГАЛЕРИЈА)

Познатата ѕвезда на “Гранд“ Вања Мијатовиќ неодамна беше специјална гостинка на приватната, роденденска забава на која Ексклузив.мк имаше ексклузивно интервју. Сигурно се прашувате каде пеела таа. Гостите на роденденот на познатиот бизнисмен Емил Угриновски, сопственикот на Неуромедика имаа чест да уживаат во прекрасниот глас на младата пејачка. Згодната русокоса во интервјуто откри многу интересни информации, а еве кои се тие!

ЗИМСКИ СПОРТОВИ! Ќе се изнандите како спортуваат мачките на снег! (ВИДЕО)

Можеби и не сте знаеле, но мачињата се посебна приказна кога станува збор за зимските спортови! Нема да можете да се воздржите, мачињава ќе ве полудат од смеење!

Готвењето никогаш не изгледало подобро! Нај згодниот кувар во светот (ВИДЕО)

Згоден, забавен и иновативен во кујната! Можеби сепак има мажи од соништата. Кои преку стомакот ќе го освојат вашето срце, како што би рекле постарите, „љубовта доаѓа преку стомакот“!

Секако ќе има и што да видите во продолжение на ова видео!

Тијана Пандевска: Оваа програмерка од Струмица го запали интернетот! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Оваа "Instagram" девојка е нашата девојка викендов!

Млада и згодна, 18 годишната Струмичанка е студентка на ФИНКИ во Скопје, моментално е во првата година од студиите, која воедно и  живее во Скопје. 
За тоа што изгледа вака и не е ни чудно, оваа девојка веќе 5 години е исклучиво посветена на спортот и спортските активности, ативно се занимава со фитнес. 

Нема да ве зачуди но нејзиното хоби е ФОТОГРАФИРАЊЕ! Нормално со оглед на нејзината убавина.
Слободното време како и сите студенти го поминува во дружба со своите пријатели, искачање, журки, но исто така обожава и да иде во кино!

Најчитани

Твитови