Жена имала срцев удар на концерт на Адел, го прекинала концертот! (видео)

Добитничката на Греми, Адел ја прекина изведбата на хитот “Rolling in the Deep” кога слушна дека на некој во публиката од 95.000 луѓе му се слошило.

 

Обожавателка на познатата пејачка, која има 47 години, доживеала срцев удар поради што Адел го прекинала концертот.

-Извинете, некој овде е повреден и морам да проверам дали тоа лице е добро, рекла испаничената Адел по што им се извини на фановите што не ја отпеа песната до крај.

Итната помош брзо реагирала, па ја згрижиле жената и ја извадиле во количка.

ЗИМСКИ СПОРТОВИ! Ќе се изнандите како спортуваат мачките на снег! (ВИДЕО)

Можеби и не сте знаеле, но мачињата се посебна приказна кога станува збор за зимските спортови! Нема да можете да се воздржите, мачињава ќе ве полудат од смеење!

Готвењето никогаш не изгледало подобро! Нај згодниот кувар во светот (ВИДЕО)

Згоден, забавен и иновативен во кујната! Можеби сепак има мажи од соништата. Кои преку стомакот ќе го освојат вашето срце, како што би рекле постарите, „љубовта доаѓа преку стомакот“!

Секако ќе има и што да видите во продолжение на ова видео!

Тијана Пандевска: Оваа програмерка од Струмица го запали интернетот! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Оваа "Instagram" девојка е нашата девојка викендов!

Млада и згодна, 18 годишната Струмичанка е студентка на ФИНКИ во Скопје, моментално е во првата година од студиите, која воедно и  живее во Скопје. 
За тоа што изгледа вака и не е ни чудно, оваа девојка веќе 5 години е исклучиво посветена на спортот и спортските активности, ативно се занимава со фитнес. 

Нема да ве зачуди но нејзиното хоби е ФОТОГРАФИРАЊЕ! Нормално со оглед на нејзината убавина.
Слободното време како и сите студенти го поминува во дружба со своите пријатели, искачање, журки, но исто така обожава и да иде во кино!

Најчитани

Твитови