СМЕЕЊЕ ДО СОЛЗИ:Кога не ти е "пишано" да извадиш пари од банкомат (ВИДЕО)

Да си пијан е секогаш интересно за сите освен за самиот пијаница, но овај дечко е нешто посебно.

Сакаше да извади пари од банкомат, но успеа да ги насмее сите кој го погледанаа ова видео.

За што се работи погледнете го видеото ТУКА

ЕХФ ЕУРО: Ова е еден од најдобрите натпревари на првенството

Каква игра! Со конечен резултат од 25:25 може да се каже дека ова е еден од најдобрите напревари на шампионатот, стои во последната објава на официјалната страна на Фејсбук на ЕХФ ЕУРО. 

 

Драматично до самиот крај: Македонија остана непоразена

Драматично до самиот крај. Македонските ракометари ни приредија натпревар за паметења против европскиот шампион Германија. 

Со резултат од 25-25 Македонија останува единствената непоразена селекција во групата „Ц“ со што останува и на првото место во групата.

Браво момци!

Најчитани

Твитови