Еден од најпознатите ФУДБАЛЕРИ во прегратка на МАКЕДОНКА (ФОТО)

Еден од најпознатите фудбалери Роналдо де Азис Мореира  познат како Роналдињо се најде во прегратките на една македонка.

Најверојатно станува збор дека тие двајца се имаат сретнато на една прослава во Дубаи па убавата македонка искористила прилика да се слика со Роналдињо 

Секојдневни корисни совети (Видео)

Како да го спречите појавувањето на флеки по облеката од потење, или сте ја накапале омилената бела блуза со црвено вино?

Погледнете ги овие неколку корисни совети со кои ќе ви се олесни животот:

Виц на денот: Матично

Оди млад човек во матично:

– Можe да закажам венчавка за во вторник?

– Можe бе дечко, ама сите бараат во сабота или недела, ти зошто во вторник?

– Е па за да не си го расипам викендот.

Најчитани

Твитови