КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Манекенка фотографирана додека ГОЛА се капела! (+18 фото)

Емили повторно позираше без ништо на себе.

Популарната манекенка која се навинакна на провокативни изданија, повторно покажа дека не стравува од ништо, па дури ни да се соблече во потполна смисла на зборот.

 

Finally ☀️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Емили Ратајковски, овој пат се одлучи да оди еден чекор напред - таа за потребите на фотосесијата се капеше потполно гола.

Фотографијата на која таа лежи гола во вода ја објави на Инстаграм, а себе се нарече сирена.

 

La Sirena

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Емили изгледа фантастично, како и секогаш, но се уште не е познато која е причината на оваа фотосесија.

На нејзините следбеници, не им сметаше што не ја знаат причината за нејзината голотија, па манекенката во рок од еден саат собра скоро 400.000 лајкови.

Божјо чудо: Бебе проодило само неколку минути по своето раѓање! (видео)

Едно новороденче ги изненадило медицинските работници во породилиштето во Бразил. Непосредно по раѓањето, бебето кое пробувале да го избањаат покажало дека не го сака тоа.

Имено, малото девојче кое бабицата го држела во една рака, почнала да ги исправува нозете и да чекори напред.

„Господе Боже, девојчето оди“ - се слуша возбудениот глас на бабицата, а потоа слични коментари дале и нејзините колеги.

Твит на денот кој ќе ве насмее до солзи: Сузана пробај ги штиглите?! (фото)

Твитерџиите секогаш имаат интересни и провокативни твитови кои секогаш може да не насмеат до солзи.

Пред се, твитерџиите секогаш на пародичен начин можат да направат нечиј ден да биде поубав. Еве и доказ за тоа:

Жива вистина, како се подготвува жена во однос на маж! Вистинска реалност (видео)

Често пати сме слушнале дека девојките многу побавно се подготвуваат за излегување од дома, во однос на момците.

Ова видео е пародија на тоа како се подготвува маж во однос на жена, рано наутро. Многу коментари не се потребни, едноставно погледнете и насмејте се:

Најчитани

Твитови