КАРЛЕУША ПОВТОРНО СО УРНЕБЕСЕН СТАЈЛИНГ: Овој пат со посвета!! (фото)

Атрактивната пејачка Јелена Карлеуша повторно ги изненади своите следбеници со бомбастичен аутфит. Сигурно се сеќавате кога се појави во тренерки, мрежасти хулахопки и сето тоа збогатено со високи потпетици на емисијата „Ѕвезде гранда“.

Епа и овој пат станува збор за сличен аутфит, само што таа го збогати сето тоа со сочен кометар на сметка на сите оние кои ја плукаа. Во продолжение погледнете за што станува збор!

Секојдневни корисни совети (Видео)

Како да го спречите појавувањето на флеки по облеката од потење, или сте ја накапале омилената бела блуза со црвено вино?

Погледнете ги овие неколку корисни совети со кои ќе ви се олесни животот:

Виц на денот: Матично

Оди млад човек во матично:

– Можe да закажам венчавка за во вторник?

– Можe бе дечко, ама сите бараат во сабота или недела, ти зошто во вторник?

– Е па за да не си го расипам викендот.

Најчитани

Твитови