КАРЛЕУША ПОВТОРНО СО УРНЕБЕСЕН СТАЈЛИНГ: Овој пат со посвета!! (фото)

Атрактивната пејачка Јелена Карлеуша повторно ги изненади своите следбеници со бомбастичен аутфит. Сигурно се сеќавате кога се појави во тренерки, мрежасти хулахопки и сето тоа збогатено со високи потпетици на емисијата „Ѕвезде гранда“.

Епа и овој пат станува збор за сличен аутфит, само што таа го збогати сето тоа со сочен кометар на сметка на сите оние кои ја плукаа. Во продолжение погледнете за што станува збор!

Божјо чудо: Бебе проодило само неколку минути по своето раѓање! (видео)

Едно новороденче ги изненадило медицинските работници во породилиштето во Бразил. Непосредно по раѓањето, бебето кое пробувале да го избањаат покажало дека не го сака тоа.

Имено, малото девојче кое бабицата го држела во една рака, почнала да ги исправува нозете и да чекори напред.

„Господе Боже, девојчето оди“ - се слуша возбудениот глас на бабицата, а потоа слични коментари дале и нејзините колеги.

Твит на денот кој ќе ве насмее до солзи: Сузана пробај ги штиглите?! (фото)

Твитерџиите секогаш имаат интересни и провокативни твитови кои секогаш може да не насмеат до солзи.

Пред се, твитерџиите секогаш на пародичен начин можат да направат нечиј ден да биде поубав. Еве и доказ за тоа:

Жива вистина, како се подготвува жена во однос на маж! Вистинска реалност (видео)

Често пати сме слушнале дека девојките многу побавно се подготвуваат за излегување од дома, во однос на момците.

Ова видео е пародија на тоа како се подготвува маж во однос на жена, рано наутро. Многу коментари не се потребни, едноставно погледнете и насмејте се:

Најчитани

Твитови