СКАНДАЛ НА СНИМАЊЕ на Пинкови Ѕвезди- првo ги крена нозе а потоа тргна по водителот (ВИДЕО)

Водителот на Пинкови Ѕвезди се најде во непријата ситуација на за време на снимање на новата емисија.

Пејачката и член на жирито Маја Николиќ, искористи момент на невнимание и се качи на сцената, откако една натпреварувачка ја испеја нејзината песна, па Маја се залетела кон водителот Милан и пробала да го бакне во уста,сепак Милан успеа да ја избегне и на тоа прокоментира:

-Ве молам повеќе да не пеете песни од Маја зошто следен пат може и да ме силува.

Таа истотака сакајчи да се пофали со нејзините папучи, крена нога и го покажа меѓуножјето.

ЕХФ ЕУРО: Ова е еден од најдобрите натпревари на првенството

Каква игра! Со конечен резултат од 25:25 може да се каже дека ова е еден од најдобрите напревари на шампионатот, стои во последната објава на официјалната страна на Фејсбук на ЕХФ ЕУРО. 

 

Драматично до самиот крај: Македонија остана непоразена

Драматично до самиот крај. Македонските ракометари ни приредија натпревар за паметења против европскиот шампион Германија. 

Со резултат од 25-25 Македонија останува единствената непоразена селекција во групата „Ц“ со што останува и на првото место во групата.

Браво момци!

Најчитани

Твитови