Заљубени како првиот ден: Нијагарините водопади сведок на големата љубов на Јелена и Иван! (видео)

Тие важат за најзаљубениот пар во Србија, па дури и пошироко. Станува збор за пејачката Јелена Томашевиќ и актерот Иван Босиљчиќ. Тие долги години се заедно и како плод на нивната љубов е ќеркичката Нина.

Имено, овој пат Јелена и Иван работните обрвски во Канада ги искористија и за мала прошетка. Тие двајцата се прошетаа до Нијагарините водопади, како што направија еден интересен „бумеранг“, кој Јелена го објави на Инстаграм, а истиот изобилува со љубов.

Ексклузивно: Здравко Чолиќ роденденски ги почести фановите со нова песна! Еве и како се снимаше спотот (видео + фото)

Здравко Чолиќ денес, на својот роденден, реши да ги израдува фановите и верната публика со нова песна под име „Мала“, за која сними и спот.

За загревање, пред да ја слушнете „Мала“ ексклузивно погледнете како се снимаше спотот:

И откако имате претстава за што е спотот, време е да ја слушнете и новата песна:

Божјо чудо: Бебе проодило само неколку минути по своето раѓање! (видео)

Едно новороденче ги изненадило медицинските работници во породилиштето во Бразил. Непосредно по раѓањето, бебето кое пробувале да го избањаат покажало дека не го сака тоа.

Имено, малото девојче кое бабицата го држела во една рака, почнала да ги исправува нозете и да чекори напред.

„Господе Боже, девојчето оди“ - се слуша возбудениот глас на бабицата, а потоа слични коментари дале и нејзините колеги.

Твит на денот кој ќе ве насмее до солзи: Сузана пробај ги штиглите?! (фото)

Твитерџиите секогаш имаат интересни и провокативни твитови кои секогаш може да не насмеат до солзи.

Пред се, твитерџиите секогаш на пародичен начин можат да направат нечиј ден да биде поубав. Еве и доказ за тоа:

Најчитани

Твитови