„Јас сум изложена на потсмев“- Карлеуша проговори за измамата на сопругот

Иако во нивниот брак се е во ред, турските медиуми неодамна објавија дека Душко Тошиќ ја мамел Јелена Карлеуша.

Имено, медиумите пренесоа дека Душко поп пејачката ја мамел со мистериозна бринета, која всушност му е вереница на неговиот пријател, а во ноќта кога се сликани, сите заедно ја прославувале победата на Бешикташ по важниот натпревар. Јелена Карлеуша беше погодена од написите во турските медиуми.

„Ние поминавме низ еден многу стресен период, каде беа повредени и сатанизирани тие луѓе, ни криви ни должни, и Душка и јас сум изложена на потсмев“, рече Јелена која секојдневно се бори со медиумскиот притисок.

 

ЗИМСКИ СПОРТОВИ! Ќе се изнандите како спортуваат мачките на снег! (ВИДЕО)

Можеби и не сте знаеле, но мачињата се посебна приказна кога станува збор за зимските спортови! Нема да можете да се воздржите, мачињава ќе ве полудат од смеење!

Готвењето никогаш не изгледало подобро! Нај згодниот кувар во светот (ВИДЕО)

Згоден, забавен и иновативен во кујната! Можеби сепак има мажи од соништата. Кои преку стомакот ќе го освојат вашето срце, како што би рекле постарите, „љубовта доаѓа преку стомакот“!

Секако ќе има и што да видите во продолжение на ова видео!

Тијана Пандевска: Оваа програмерка од Струмица го запали интернетот! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Оваа "Instagram" девојка е нашата девојка викендов!

Млада и згодна, 18 годишната Струмичанка е студентка на ФИНКИ во Скопје, моментално е во првата година од студиите, која воедно и  живее во Скопје. 
За тоа што изгледа вака и не е ни чудно, оваа девојка веќе 5 години е исклучиво посветена на спортот и спортските активности, ативно се занимава со фитнес. 

Нема да ве зачуди но нејзиното хоби е ФОТОГРАФИРАЊЕ! Нормално со оглед на нејзината убавина.
Слободното време како и сите студенти го поминува во дружба со своите пријатели, искачање, журки, но исто така обожава и да иде во кино!

Најчитани

Твитови