Зорица Брунцлиќ прозборе за првиот секс со Кемиш: Поради опклада ме одведе во кревет

Зорица Брунцлиќ и хармоникашот Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш  неколку години се во брак. Фолк ѕвездата откри дека првиот секс со сопругто бил поради опклада.

Кемиш и уште двајца колеги се наптреваруваа кој прв ќе ме заведе. Една вечер излговме и ми рече „Одиме во хотелот Метропол, имам пријател на рецепција. Отидовме во хотелот и јас си помислив „Што ќе се случи ако не се покажам добро. Имам концерт за неколку ден, тој треба да свири, вели Зорица низ смеа.

Кемиш потеницираше дека нивниот прв секс бил фантастичен.

ЗИМСКИ СПОРТОВИ! Ќе се изнандите како спортуваат мачките на снег! (ВИДЕО)

Можеби и не сте знаеле, но мачињата се посебна приказна кога станува збор за зимските спортови! Нема да можете да се воздржите, мачињава ќе ве полудат од смеење!

Готвењето никогаш не изгледало подобро! Нај згодниот кувар во светот (ВИДЕО)

Згоден, забавен и иновативен во кујната! Можеби сепак има мажи од соништата. Кои преку стомакот ќе го освојат вашето срце, како што би рекле постарите, „љубовта доаѓа преку стомакот“!

Секако ќе има и што да видите во продолжение на ова видео!

Тијана Пандевска: Оваа програмерка од Струмица го запали интернетот! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Оваа "Instagram" девојка е нашата девојка викендов!

Млада и згодна, 18 годишната Струмичанка е студентка на ФИНКИ во Скопје, моментално е во првата година од студиите, која воедно и  живее во Скопје. 
За тоа што изгледа вака и не е ни чудно, оваа девојка веќе 5 години е исклучиво посветена на спортот и спортските активности, ативно се занимава со фитнес. 

Нема да ве зачуди но нејзиното хоби е ФОТОГРАФИРАЊЕ! Нормално со оглед на нејзината убавина.
Слободното време како и сите студенти го поминува во дружба со своите пријатели, искачање, журки, но исто така обожава и да иде во кино!

Најчитани

Твитови