Хит видео! Погледнете како Пријовиќ се освети на Милица поради имитација (видео)

Милица Тодоровиќ во една тв емисија ја имитираше Александра Пријовиќ како се прави многу фина, се смешка и постојано зборува за својот дечко Филип.

Непосредно после тоа Милица имаше незгодна ситуација при снимање на емисија во студиото на Гранд каде што се лизна и падна на замја, но за среќа помина без повреди.

Нејзините духовити фанови најдоа „златна средина“ помеѓу нејзе и Приовиќ. Направија видео на кое целиот настан околу паѓањето го синхронизираа со песна од Александра.

Погледнете го видеото:

 

Opasna je Prijovićka! 😂😂😂 #aleksandraprijovic #milicatodorovic #klizavpod #testament #filipzivojinovic #newanja

A post shared by Nemanja Milošević (@newanja) on

 

ЗИМСКИ СПОРТОВИ! Ќе се изнандите како спортуваат мачките на снег! (ВИДЕО)

Можеби и не сте знаеле, но мачињата се посебна приказна кога станува збор за зимските спортови! Нема да можете да се воздржите, мачињава ќе ве полудат од смеење!

Готвењето никогаш не изгледало подобро! Нај згодниот кувар во светот (ВИДЕО)

Згоден, забавен и иновативен во кујната! Можеби сепак има мажи од соништата. Кои преку стомакот ќе го освојат вашето срце, како што би рекле постарите, „љубовта доаѓа преку стомакот“!

Секако ќе има и што да видите во продолжение на ова видео!

Тијана Пандевска: Оваа програмерка од Струмица го запали интернетот! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Оваа "Instagram" девојка е нашата девојка викендов!

Млада и згодна, 18 годишната Струмичанка е студентка на ФИНКИ во Скопје, моментално е во првата година од студиите, која воедно и  живее во Скопје. 
За тоа што изгледа вака и не е ни чудно, оваа девојка веќе 5 години е исклучиво посветена на спортот и спортските активности, ативно се занимава со фитнес. 

Нема да ве зачуди но нејзиното хоби е ФОТОГРАФИРАЊЕ! Нормално со оглед на нејзината убавина.
Слободното време како и сите студенти го поминува во дружба со своите пријатели, искачање, журки, но исто така обожава и да иде во кино!

Најчитани

Твитови