Хит видео! Погледнете како Пријовиќ се освети на Милица поради имитација (видео)

Милица Тодоровиќ во една тв емисија ја имитираше Александра Пријовиќ како се прави многу фина, се смешка и постојано зборува за својот дечко Филип.

Непосредно после тоа Милица имаше незгодна ситуација при снимање на емисија во студиото на Гранд каде што се лизна и падна на замја, но за среќа помина без повреди.

Нејзините духовити фанови најдоа „златна средина“ помеѓу нејзе и Приовиќ. Направија видео на кое целиот настан околу паѓањето го синхронизираа со песна од Александра.

Погледнете го видеото:

 

Opasna je Prijovićka! 😂😂😂 #aleksandraprijovic #milicatodorovic #klizavpod #testament #filipzivojinovic #newanja

A post shared by Nemanja Milošević (@newanja) on

 

Најнова вест: Пожар на 2 кат од зграда на ул „Македонија“ во центарот на Скопје (фото)

Вечерва, околу 21:30 часот избувнал пожар во зградата која е на улица “Македонија“. Огнените јазици тргнале од вториот кат, како што неофицијално дознава Exclusive.mk.

Нема повредени и станарите во моментов се пред зградата. Противпожарните екипи стасале со мало задоцнување, но пожарот е изгаснат сега, велат дел од станарите.

„Брзо се ширеше дим, не извадија со маски за кислород“, вели станарка од четвртиот кат на зградата.

Полицијата е на лице место и противпожарните екипи.

Сведоци велат дека пожарот кога избувнал се забележувал од Рекорд, штто значи голем бил.

(при преземање содржини - информации и фотографии наведете извор)

Изјавите на Раста ја шокираа јавноста: Сакам да ја видам ќерка ми со џоинт во рака! (видео)

Стефан Ѓуриќ Раста отсекогаш консумира марихуана и тоа јавно и отворено, а водителката на телевизија IDJ го праша како на неговата ќерка ќе и објасни зошто го прави тоа.

Неговиот одговор ги изненади сите.

Погледнете го делот од интервјуто каде ја спомнува оваа тема:

Ексклузивно откриваме: Ова е младата пејачка со која Карлеуша планира да снима дует! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша подготвува две нови песни за ова лето и во последните неколку дена интензивно размислува за дует со пејачот Сенида.

Сенида направи вистински бум кај помладата популација со нејзината песна „Слаѓана".

Слушнете го нејзиниот актуелен хит:

Најчитани

Твитови