ГОЛА И МОРКА: Љупка Митрова во најпровoкативното издание досега (фото)

Љупка Митрова важи за една најзгодните струмичанки, а тоа го потврдува со секојдневните активности на социјалните мрежи.

Таа редовно на Инстаграм објавува фотографии, а најчесто го истакнува својот задник. Така беше и деновиве кога објави фотографија под туш во бикини и мокра и гола.

Секојдневни корисни совети (Видео)

Како да го спречите појавувањето на флеки по облеката од потење, или сте ја накапале омилената бела блуза со црвено вино?

Погледнете ги овие неколку корисни совети со кои ќе ви се олесни животот:

Виц на денот: Матично

Оди млад човек во матично:

– Можe да закажам венчавка за во вторник?

– Можe бе дечко, ама сите бараат во сабота или недела, ти зошто во вторник?

– Е па за да не си го расипам викендот.

Најчитани

Твитови