Потполно различна од снаата: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Иако сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ добро заработува, сепак неговите родители живеат скромен живот во куќата која ја имале пред Тошиќ да стане популарен.

На социјалните мрежи се појави фотографија од Душко и неговата мајка, а тоа е навистина реткост бидејќи избегнува да ги покажува во јавност.

Секојдневни корисни совети (Видео)

Како да го спречите појавувањето на флеки по облеката од потење, или сте ја накапале омилената бела блуза со црвено вино?

Погледнете ги овие неколку корисни совети со кои ќе ви се олесни животот:

Виц на денот: Матично

Оди млад човек во матично:

– Можe да закажам венчавка за во вторник?

– Можe бе дечко, ама сите бараат во сабота или недела, ти зошто во вторник?

– Е па за да не си го расипам викендот.

Најчитани

Твитови