ДОСТА БЕШЕ ЗАЕДНИЧКИ ЖИВОТ: Сестрата на Цеца се сели од вилата на Дедиње после 20 години!

Цеца уште од почетокот на својата кариера истакнуваше дека сестра и Лидија и е најверна пријателка и дека не може да живее без нејзе. Тие две пораснале заедно и во се биле секогаш заедно.

Дури и кога Цеца се омажи за Аркан ја зеде сестра си со семејството да живет со нив во вилата на Дедиње.

Едноставно Цеца сака секојдневно да се гледа со сестра си и со неа нема тајни.

Тие меѓусебно си помагаа и во раснењето на децата.

Меѓутоа сега Лидија и сопругот решиле малку да се тргнат на страна, односно да се преселат во нова куќа каде ќе имаат малку свој заеднички живот.

Цеца секако се грижи да и најде соодветно место на Дедиње, како повторно би ја имала сестра си блиску до себе.

Помагајте: Близнаци од Преспа разделени при раѓање! Сега сфатиле дека едниот близнак бил украден и пробуваат да се најдат

Помагајте: Близнаци од Преспа разделени при раѓање! Сега сфатиле дека едниот близнак бил украден и пробиваат да се најдат

СПОДЕЛУВАЈТЕ! Марио: "Ова е брат ми Дарио роден во 24.10.1995 заедно со уште еден машки близнак. Во првичниот извештај на гинекологот стои дека се родени две здрави деца. По два дена им соопштуваат на моите дека едниот од близнаците починал и не им даваат бебето ниту да го видат ниту да го погребаат. Во неколку наврати пријателите на Дарио му се јавуваат дека го виделе на други места кадешто тој со сигурност не бил во тој момент." Доколку некој видел момче слично на ова контактирајте го Марио Печенковски.

Принцот Хари го интервјуираше Обама и изгледа дека ова ќе биде навистина смешено!

Неверојатно е реткост да се види вакво интервју, помеѓу поранешниот претседател на Америка и принцот Хенри!
Смејата е задолжителна овдека! Принцот Хенри глуми новинар, па врши интервју на 44-от прецедател на Америка Барак Обама.

Анастасија Василева: Прекрасната докторка по стоматологија од Гевгелија, ја бомбардираше Македонија! (ФОТО)

Анастасија Василева: Прекрасната докторка по стоматологија од Гевгелија, ја бомбардираше Македонија!
Анастасија е студентка во прва година при факултетот за стоматологија во Скопје (ЕУРМ), која освен што има желба и планира да биде врвен стоматолог во Македонија, буквално ги бомбардираше сите нејзини „Instagram“ следбеници. 
Достојна за сите воздишки, смело и гордо чекори кон остварување на нејзините цели.
Ова се само дел од сликите каде можете да видите дел од нејзината убавина која плени и сите „кршат врат по неа“!

За крај ова слика која може да се каже дека буквално покажува каде се гледа во иднина, НА ВРВОТ... Место број 1 е за НЕА И НЕЈЗИНАТА НЕЖНОСТ И УБАВИНА!

 

Најчитани

Твитови