Им го покажа задникот и тетоважата посветена на Сајмон и го шокираше жирито на Х-фактор,но кога запеа сите онемеа(ВИДЕО)

Аудицијата на британското шоу Х-фактор долго ќе се памети поради она што го направи кандидатката Кајли Тејлор.

Таа прво го шокираше жирито бидејќи се соблече и им го покажа задникот каде го има истетовирано Сајмон, но шокот следуваше кога таа започна да пее.

Целото видео погледнете го од 3:40 минути:

Секојдневни корисни совети (Видео)

Како да го спречите појавувањето на флеки по облеката од потење, или сте ја накапале омилената бела блуза со црвено вино?

Погледнете ги овие неколку корисни совети со кои ќе ви се олесни животот:

Виц на денот: Матично

Оди млад човек во матично:

– Можe да закажам венчавка за во вторник?

– Можe бе дечко, ама сите бараат во сабота или недела, ти зошто во вторник?

– Е па за да не си го расипам викендот.

Најчитани

Твитови