ВИРАЛЕН ХИТ: Има 165 килограми, а игра околу шипка (ВИДЕО)

Ида е зачудувачка девојка која е пример за сите оние кои немаат самодоверба.

Таа има 25 години и 165 килограми, а игра на шипка. Во тинејџерските години за чудо, Ида била анорексична.

Ида Марбари е мажена девојка која со поддршка на својот сопруг посетува тренинзи и се подобро се чувствува во своето тело, што не било пример пред околку две години.

Целата приказна погледнете ја во видеото во продолжение..

Секојдневни корисни совети (Видео)

Како да го спречите појавувањето на флеки по облеката од потење, или сте ја накапале омилената бела блуза со црвено вино?

Погледнете ги овие неколку корисни совети со кои ќе ви се олесни животот:

Виц на денот: Матично

Оди млад човек во матично:

– Можe да закажам венчавка за во вторник?

– Можe бе дечко, ама сите бараат во сабота или недела, ти зошто во вторник?

– Е па за да не си го расипам викендот.

Најчитани

Твитови