Рада конечно призна: Врската со Милан беше лага!

Пејачката Радмила Манојловиќ првпат во јавноста проговорила за наводната естрадна тајна врска со Милан Станковиќ.

Пејачката како млада и неискусна пејачка започна врска со пејачот Милан Станковиќ, која од самиот почеток предизвика многу коментари.

Рада наводно уживала со многу политичари, а врската со Милан Станковиќ била само параван пред јавноста, зошто имаше шпекулации дека Милан Станковиќ наводно е хомосексуалец и сака мажи, па за да се скријат од шпекулации, наводно тие и двајцата се согласиле да објават дека се во врска.

На таа тема Манојловиќ реши да проговори за „Прес претрес“ и да ги отвори картите.

- И јас тоа го прочитав во една колумна која веќе ја нема. Тоа се приказни од типот на „рекла-казала“. Верувам дека многу луѓе мислат дека ние пејачките мораме преку креветот да дојдеме до успех. Кога изгледаш убаво никој не ти верува дека си успеал поради своите квалитети. Јас разбирам дека луѓето веруваат во тоа, но јас минав низ натпревар и гласовите одлучија така. Со години имам хитови и сум успешна на естрадата, а врската со Милан не беше параван за слава, вели Рада.

Популарниот пејач Џстин Бибер го унакази своето тело - нема веќе стомачни, обожавателките тагуваат (ВИДЕО)

Канадскиот поп-пејач Џастин Бибер, успеа целосно да ги шокира своите фанови на Инстаграм со само една објава.

Имено, тој објавил фотографија од своите тетоважи.

Станува збор за една голема тетоважа, која ги прекрива неговиот стомак и градите.

На неговото тело наѕираат и стари тетоважи, а најдобро може да ги видите преку следното видео:

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Актерката Тања Кочовска без срам го покажа своето тело во костим за капење! (ФОТО)

Добропознатата македонска актерка Тања Кочовска е обожувана меѓу своите колеги и меѓу публиката.

Таа е секогаш расположена за шега,дури и на своја сметка. Како актерка во Театарот за деца и младинци, таа е една од најсаканите ликови кај малите.

Овој пат на својот Фејсбук профил објави фотка во костим за капење каде гордо ја покажа својата фигура, и безсрамно покажа дека килограмите не се важни ако ЖИВОТОТ ТИ Е ПРЕКРАСЕН, како што и самата Тања искоментира под својата фотка.

Позната состојбата на повредените во страшниот инцидент на трките во Скопје

Страшен инцидент ги прекина кружните трки, кои прв пат по пауза од седум години повторно беа организирани во Скопје, повредените во инцидентот беа итно префрлени во болница и што е најдобро се надвор од животна опасност.

Хрватот Бркиќ кој возеше Хонда Сивик изгуби контрола во седмиот круг и притоа буквално го покоси Александар Димушевски, кој инаку е еден од организаторите на трката. Тој итно беше префрлен во болница и според последните информации неговата состојба е добра и тој е надвор од животна опасност.

Поради инцидентот на кој настрада еден од повредените, трките беа прекинати. Овој инцидент остави дамка на трките кои на голема радост на фановите на мото спортот се вратија во Скопје после седум години.

Најчитани

Твитови