Рада конечно призна: Врската со Милан беше лага!

Пејачката Радмила Манојловиќ првпат во јавноста проговорила за наводната естрадна тајна врска со Милан Станковиќ.

Пејачката како млада и неискусна пејачка започна врска со пејачот Милан Станковиќ, која од самиот почеток предизвика многу коментари.

Рада наводно уживала со многу политичари, а врската со Милан Станковиќ била само параван пред јавноста, зошто имаше шпекулации дека Милан Станковиќ наводно е хомосексуалец и сака мажи, па за да се скријат од шпекулации, наводно тие и двајцата се согласиле да објават дека се во врска.

На таа тема Манојловиќ реши да проговори за „Прес претрес“ и да ги отвори картите.

- И јас тоа го прочитав во една колумна која веќе ја нема. Тоа се приказни од типот на „рекла-казала“. Верувам дека многу луѓе мислат дека ние пејачките мораме преку креветот да дојдеме до успех. Кога изгледаш убаво никој не ти верува дека си успеал поради своите квалитети. Јас разбирам дека луѓето веруваат во тоа, но јас минав низ натпревар и гласовите одлучија така. Со години имам хитови и сум успешна на естрадата, а врската со Милан не беше параван за слава, вели Рада.

Помагајте: Близнаци од Преспа разделени при раѓање! Сега сфатиле дека едниот близнак бил украден и пробуваат да се најдат

Помагајте: Близнаци од Преспа разделени при раѓање! Сега сфатиле дека едниот близнак бил украден и пробиваат да се најдат

СПОДЕЛУВАЈТЕ! Марио: "Ова е брат ми Дарио роден во 24.10.1995 заедно со уште еден машки близнак. Во првичниот извештај на гинекологот стои дека се родени две здрави деца. По два дена им соопштуваат на моите дека едниот од близнаците починал и не им даваат бебето ниту да го видат ниту да го погребаат. Во неколку наврати пријателите на Дарио му се јавуваат дека го виделе на други места кадешто тој со сигурност не бил во тој момент." Доколку некој видел момче слично на ова контактирајте го Марио Печенковски.

Принцот Хари го интервјуираше Обама и изгледа дека ова ќе биде навистина смешено!

Неверојатно е реткост да се види вакво интервју, помеѓу поранешниот претседател на Америка и принцот Хенри!
Смејата е задолжителна овдека! Принцот Хенри глуми новинар, па врши интервју на 44-от прецедател на Америка Барак Обама.

Анастасија Василева: Прекрасната докторка по стоматологија од Гевгелија, ја бомбардираше Македонија! (ФОТО)

Анастасија Василева: Прекрасната докторка по стоматологија од Гевгелија, ја бомбардираше Македонија!
Анастасија е студентка во прва година при факултетот за стоматологија во Скопје (ЕУРМ), која освен што има желба и планира да биде врвен стоматолог во Македонија, буквално ги бомбардираше сите нејзини „Instagram“ следбеници. 
Достојна за сите воздишки, смело и гордо чекори кон остварување на нејзините цели.
Ова се само дел од сликите каде можете да видите дел од нејзината убавина која плени и сите „кршат врат по неа“!

За крај ова слика која може да се каже дека буквално покажува каде се гледа во иднина, НА ВРВОТ... Место број 1 е за НЕА И НЕЈЗИНАТА НЕЖНОСТ И УБАВИНА!

 

Најчитани

Твитови