Најголеми кукавици - овие 3 хороскопски знаци се плашат од сѐ и сешто

Секој од нас има по нешто од што најмногу стравува, но проверет кои хороскопски знаци ја имаат титулата кукавици.

Рак - тие се најголемите кукавици во Зодијакот. Немаат конкуренција. Иако повремено глумат дека не им е страв, доволно е некој од зад грб да им пријде и тие веќе „висат за лустерот“. Не треба да се напоменува дека се плашат од темнина и дека тој страв не исчезнува ни кога ќе созреат. Признајте дека спиете со уклучено светло, бидејќи којзнае што сѐ не демне од ормарот.

Риби - во кризните ситуации тие отворено го покажуваат својот страв и не се срамат. 

Вага - избегнуваат конфликтни ситуации и незабележително се повлекуваат. Инсектите им создаваат панични напади и затоа пролетта не им е омилено годишно време. Сепак, кога им е „срцето во пети“ умеат добро да го искамуфлираат.

Помагајте: Близнаци од Преспа разделени при раѓање! Сега сфатиле дека едниот близнак бил украден и пробуваат да се најдат

Помагајте: Близнаци од Преспа разделени при раѓање! Сега сфатиле дека едниот близнак бил украден и пробиваат да се најдат

СПОДЕЛУВАЈТЕ! Марио: "Ова е брат ми Дарио роден во 24.10.1995 заедно со уште еден машки близнак. Во првичниот извештај на гинекологот стои дека се родени две здрави деца. По два дена им соопштуваат на моите дека едниот од близнаците починал и не им даваат бебето ниту да го видат ниту да го погребаат. Во неколку наврати пријателите на Дарио му се јавуваат дека го виделе на други места кадешто тој со сигурност не бил во тој момент." Доколку некој видел момче слично на ова контактирајте го Марио Печенковски.

Принцот Хари го интервјуираше Обама и изгледа дека ова ќе биде навистина смешено!

Неверојатно е реткост да се види вакво интервју, помеѓу поранешниот претседател на Америка и принцот Хенри!
Смејата е задолжителна овдека! Принцот Хенри глуми новинар, па врши интервју на 44-от прецедател на Америка Барак Обама.

Анастасија Василева: Прекрасната докторка по стоматологија од Гевгелија, ја бомбардираше Македонија! (ФОТО)

Анастасија Василева: Прекрасната докторка по стоматологија од Гевгелија, ја бомбардираше Македонија!
Анастасија е студентка во прва година при факултетот за стоматологија во Скопје (ЕУРМ), која освен што има желба и планира да биде врвен стоматолог во Македонија, буквално ги бомбардираше сите нејзини „Instagram“ следбеници. 
Достојна за сите воздишки, смело и гордо чекори кон остварување на нејзините цели.
Ова се само дел од сликите каде можете да видите дел од нејзината убавина која плени и сите „кршат врат по неа“!

За крај ова слика која може да се каже дека буквално покажува каде се гледа во иднина, НА ВРВОТ... Место број 1 е за НЕА И НЕЈЗИНАТА НЕЖНОСТ И УБАВИНА!

 

Најчитани

Твитови