УЖАСНО- Жена починала откако го извадила своето топлес тело од автомобил во движење! (ВИДЕО)

Русинка на одмор во Доминиканската Република почина откако се подаде надвор од прозорецот на автомобил во движење , топлес, додека се снимаше на телефон.

35-годишната Наталија Борисовна Бородина од Москва го соблекла своето бикини и  висеше на страничниот прозорец на совозачот додека нејзинината пријателка возела.

Мајката на едно дете играше за камерата и ја спушташе горната половина од нејзиното тело надвор од прозорецот, додека автомобилот сè уште се движи, кога од нигде никаде таа се судри со светилка.

Шокантното видео беше снимено на автопат во близина на Пунта Кана, а се верува дека снимката ја снимила пријателката на Наталија, Иванна Борачук, на возраст од 32 години, која го возела автомобилот.

Пред да се развие трагедијата, Ивана ја снима топлес Наталија која  го става прстот во устата,држејќи го горниот дел од телото надвор од прозорецот.

Меѓутоа, во еден момент, сето тоа завршува грозно, со одземање на животот на младата русинка.

Според извештаите на руските медиуми, објавени од "Дејли мејл", Наталија била итно пренесена во болница, но починала таму како резултат на нејзините "сериозни повреди".

Нашите мисли и молитви се со пријателите и семејството на Наталија во ова исклучително тешко време.

Популарниот пејач Џстин Бибер го унакази своето тело - нема веќе стомачни, обожавателките тагуваат (ВИДЕО)

Канадскиот поп-пејач Џастин Бибер, успеа целосно да ги шокира своите фанови на Инстаграм со само една објава.

Имено, тој објавил фотографија од своите тетоважи.

Станува збор за една голема тетоважа, која ги прекрива неговиот стомак и градите.

На неговото тело наѕираат и стари тетоважи, а најдобро може да ги видите преку следното видео:

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Актерката Тања Кочовска без срам го покажа своето тело во костим за капење! (ФОТО)

Добропознатата македонска актерка Тања Кочовска е обожувана меѓу своите колеги и меѓу публиката.

Таа е секогаш расположена за шега,дури и на своја сметка. Како актерка во Театарот за деца и младинци, таа е една од најсаканите ликови кај малите.

Овој пат на својот Фејсбук профил објави фотка во костим за капење каде гордо ја покажа својата фигура, и безсрамно покажа дека килограмите не се важни ако ЖИВОТОТ ТИ Е ПРЕКРАСЕН, како што и самата Тања искоментира под својата фотка.

Позната состојбата на повредените во страшниот инцидент на трките во Скопје

Страшен инцидент ги прекина кружните трки, кои прв пат по пауза од седум години повторно беа организирани во Скопје, повредените во инцидентот беа итно префрлени во болница и што е најдобро се надвор од животна опасност.

Хрватот Бркиќ кој возеше Хонда Сивик изгуби контрола во седмиот круг и притоа буквално го покоси Александар Димушевски, кој инаку е еден од организаторите на трката. Тој итно беше префрлен во болница и според последните информации неговата состојба е добра и тој е надвор од животна опасност.

Поради инцидентот на кој настрада еден од повредените, трките беа прекинати. Овој инцидент остави дамка на трките кои на голема радост на фановите на мото спортот се вратија во Скопје после седум години.

Најчитани

Твитови